Team 1

Rotterdamse Schaakbond (klasse 1a)

   Klasse 1A          N  Mp Bp  1  2  3  4  5  6  7  8
1. Barendr/IJ'monde 1 3  5  14½ x  4  .  4½ .  .  .  6
2. Spijkenisse 2      3  5  14½ 4  x  5  .  .  .  5½ .
3. SOF/DZP 1          3  4  14  .  3  x  .  5  .  .  6
4. Overschie 2        3  3  12½ 3½ .  .  x  .  5  .  4
5. HZP Schiedam 1     3  3  12½ .  .  3  .  x  5½ 4  .
6. HI Ambacht 1       3  2  10½ .  .  .  3  2½ x  5  .
7. RSR Ivoren Toren 3 3  1  9½  .  2½ .  .  4  3  x  .
8. CSV 2              3  1  8   2  .  2  4  .  .  .  x

Opgegeven opstellingen klasse 1A (pdf-formaat)

Statistieken per speler na de 3e ronde

          Ronde: 1
ma 02 okt HZP Schiedam 1        1841 - SOF/DZP 1             1892 3  - 5
vr 06 okt RSR Ivoren Toren 3    1778 - HI Ambacht 1          1778 3  - 5
vr 06 okt Spijkenisse 2         1967 - Barendr/IJ'monde 1    1899 4  - 4
vr 06 okt CSV 2                 1804 - Overschie 2           1833 4  - 4

Individuele uitslagen 1e ronde

          Ronde: 2
di 31 okt HI Ambacht 1          1778 - Overschie 2           1826 3  - 5
wo 01 nov SOF/DZP 1             1892 - Spijkenisse 2         1910 3  - 5
vr 03 nov RSR Ivoren Toren 3    1772 - HZP Schiedam 1        1806 4  - 4
vr 03 nov Barendr/IJ'monde 1    1891 - CSV 2                 1802 6  - 2

Individuele uitslagen 2e ronde

          Ronde: 3
ma 20 nov HZP Schiedam 1        1841 - HI Ambacht 1          1778 5½ - 2½
vr 24 nov Spijkenisse 2         1967 - RSR Ivoren Toren 3    1801 5½ - 2½
vr 24 nov CSV 2                 1802 - SOF/DZP 1             1892 2  - 6
vr 24 nov Overschie 2           1853 - Barendr/IJ'monde 1    1891 3½ - 4½

Individuele uitslagen 3e ronde

          Ronde: 4
ma 18 dec HZP Schiedam 1             - Spijkenisse 2                 -
di 19 dec HI Ambacht 1               - Barendr/IJ'monde 1            -
wo 20 dec SOF/DZP 1                  - Overschie 2                   -
vr 22 dec RSR Ivoren Toren 3         - CSV 2                         -

          Ronde: 5
vr 09 feb Spijkenisse 2              - HI Ambacht 1                  -
vr 09 feb CSV 2                      - HZP Schiedam 1                -
vr 09 feb Overschie 2                - RSR Ivoren Toren 3            -
vr 09 feb Barendr/IJ'monde 1         - SOF/DZP 1                     -

          Ronde: 6
ma 05 mrt HZP Schiedam 1             - Overschie 2                   -
di 06 mrt HI Ambacht 1               - SOF/DZP 1                     -
vr 09 mrt RSR Ivoren Toren 3         - Barendr/IJ'monde 1            -
vr 09 mrt Spijkenisse 2              - CSV 2                         -

          Ronde: 7
wo 04 apr SOF/DZP 1                  - RSR Ivoren Toren 3            -
vr 06 apr CSV 2                      - HI Ambacht 1                  -
vr 06 apr Overschie 2                - Spijkenisse 2                 -
vr 06 apr Barendr/IJ'monde 1         - HZP Schiedam 1                -