Team 2

Rotterdamse Schaakbond (klasse 3a)

   Klasse 3A          N  Mp Bp  1  2  3  4  5  6  7  8
1. Erasmus 4          6  10 33½ x  4½ 6  .  7  3½ 6½ 6
2. Barendr/IJ'monde 2 5  8  29  3½ x  .  6  *  6  6  7½
3. HZP Schiedam 2     6  8  27  2  .  x  2½ 4½ 5½ 5½ 7
4. Overschie 4        6  6  24  .  2  5½ x  3½ 3  5  5
5. Dordrecht 6        5  4  17  1  *  3½ 4½ x  .  4½ 3½
6. HI Ambacht 2       5  4  15  4½ 2  2½ 5  .  x  1  *
7. Spijkenisse 4      6  2  19½ 1½ 2  2½ 3  3½ 7  x  .
8. WSV 3              5  2  11  2  ½  1  3  4½ *  .  x

Statistieken per speler na de 5e ronde

          Ronde: 1
ma 25 sep HZP Schiedam 2     1426 - Dordrecht 6        1381 4½ - 3½
ma 25 sep Erasmus 4          1656 - Barendr/IJ'monde 2 1653 4½ - 3½
di 26 sep HI Ambacht 2       1478 - Spijkenisse 4      1415 1  - 7
do 28 sep WSV 3              1461 - Overschie 4        1473 3  - 5

Individuele uitslagen 1e ronde

          Ronde: 2
ma 23 okt HZP Schiedam 2     1449 - Erasmus 4          1664 2  - 6
ma 23 okt Barendr/IJ'monde 2 1656 - WSV 3              1517 7½ - ½
di 24 okt Dordrecht 6        1463 - Spijkenisse 4      1401 4½ - 3½
vr 27 okt Overschie 4        1368 - HI Ambacht 2       1506 3  - 5

Individuele uitslagen 2e ronde

          Ronde: 3
ma 13 nov Erasmus 4          1659 - Dordrecht 6        1423 7  - 1
di 14 nov HI Ambacht 2       1485 - Barendr/IJ'monde 2 1681 2  - 6
do 16 nov WSV 3              1373 - HZP Schiedam 2     1444 1  - 7
vr 17 nov Spijkenisse 4      1401 - Overschie 4        1328 3  - 5

Individuele uitslagen 3e ronde

          Ronde: 4
di 12 dec Dordrecht 6        1463 - Overschie 4        1473 4½ - 3½
ma 15 jan Erasmus 4          1645 - WSV 3              1471 6  - 2
ma 22 jan HZP Schiedam 2     1444 - HI Ambacht 2       1404 5½ - 2½
ma 22 jan Barendr/IJ'monde 2 1681 - Spijkenisse 4      1415 6  - 2

Individuele uitslagen 4e ronde

          Ronde: 5
di 30 jan HI Ambacht 2       1530 - Erasmus 4          1618 4½ - 3½
do 01 feb WSV 3              1347 - Dordrecht 6        1417 4½ - 3½
vr 02 feb Spijkenisse 4      1415 - HZP Schiedam 2     1429 2½ - 5½
vr 02 feb Overschie 4        1474 - Barendr/IJ'monde 2 1593 2  - 6

Individuele uitslagen 5e ronde

          Ronde: 6
ma 19 feb HZP Schiedam 2     1444 - Overschie 4        1473 2½ - 5½
ma 19 feb Erasmus 4          1648 - Spijkenisse 4      1443 6½ - 1½
di 20 feb Dordrecht 6             - Barendr/IJ'monde 2         -
do 22 feb WSV 3                   - HI Ambacht 2               -

Individuele uitslagen 6e ronde

          Ronde: 7
ma 19 mrt Barendr/IJ'monde 2      - HZP Schiedam 2             -
di 20 mrt HI Ambacht 2            - Dordrecht 6                -
vr 23 mrt Spijkenisse 4           - WSV 3                      -
vr 23 mrt Overschie 4             - Erasmus 4                  -