Team 2

Rotterdamse Schaakbond (klasse 3c)

   Klasse 3C         N  Mp Bp  1  2  3  4  5  6  7  8
1. Moerkapelle 2     7  14 37  x  5½ 5½ 4½ 5½ 6  4½ 5½ Kampioen
2. De IJssel 2       7  11 33  2½ x  4½ 4  5½ 5  6  5½ Promotie
3. Overschie 3       7  9  32½ 2½ 3½ x  4½ 4  6  7½ 4½
4. Messemaker 1847 2 7  9  30½ 3½ 4  3½ x  4½ 4½ 5  5½
5. SOF/DZP 2         7  5  26½ 2½ 2½ 4  3½ x  5½ 3½ 5
6. HI Ambacht 2      7  3  23½ 2  3  2  3½ 2½ x  4  6½
7. Sliedrecht 4      7  3  19½ 3½ 2  ½  3  4½ 4  x  2  degradeert
8. CSV 4             7  2  21½ 2½ 2½ 3½ 2½ 3  1½ 6  x  degradeert

Statistieken per speler na de laatste ronde

          Ronde: 1
ma 08 okt Messemaker 1847 2 1558 - CSV 4             1327 5½ - 2½
ma 08 okt SOF/DZP 2         1567 - De IJssel 2       1665 2½ - 5½
di 09 okt HI Ambacht 2      1504 - Moerkapelle 2     1589 2  - 6
do 11 okt Sliedrecht 4      1155 - Overschie 3       1478 ½  - 7½

Individuele uitslagen 1e ronde

          Ronde: 2
ma 05 nov Messemaker 1847 2 1558 - HI Ambacht 2      1507 4½ - 3½
ma 05 nov De IJssel 2       1564 - Sliedrecht 4      1418 6  - 2
vr 09 nov Moerkapelle 2     1546 - SOF/DZP 2         1572 5½ - 2½
vr 09 nov CSV 4             1380 - Overschie 3       1482 3½ - 4½

Individuele uitslagen 2e ronde

          Ronde: 3
ma 26 nov SOF/DZP 2         1587 - Messemaker 1847 2 1521 3½ - 4½
di 27 nov HI Ambacht 2      1529 - CSV 4             1334 6½ - 1½
do 29 nov Sliedrecht 4      1412 - Moerkapelle 2     1480 3½ - 4½
vr 30 nov Overschie 3       1478 - De IJssel 2       1584 3½ - 4½

Individuele uitslagen 3e ronde

          Ronde: 4
ma 28 jan Messemaker 1847 2 1581 - Sliedrecht 4      1374 5  - 3
di 29 jan HI Ambacht 2      1493 - SOF/DZP 2         1587 2½ - 5½
vr 01 feb Moerkapelle 2     1554 - Overschie 3       1461 5½ - 2½
vr 01 feb CSV 4             1382 - De IJssel 2       1601 2½ - 5½

Individuele uitslagen 4e ronde

          Ronde: 5
ma 18 feb SOF/DZP 2         1585 - CSV 4             1356 5  - 3
ma 18 feb De IJssel 2       1632 - Moerkapelle 2     1649 2½ - 5½
do 21 feb Sliedrecht 4      1199 - HI Ambacht 2      1535 4  - 4
vr 22 feb Overschie 3       1532 - Messemaker 1847 2 1554 4½ - 3½

Individuele uitslagen 5e ronde

          Ronde: 6
ma 18 mrt Messemaker 1847 2 1564 - De IJssel 2       1630 4  - 4
ma 18 mrt SOF/DZP 2         1587 - Sliedrecht 4      1486 3½ - 4½
di 19 mrt HI Ambacht 2      1493 - Overschie 3       1542 2  - 6
vr 22 mrt CSV 4             1312 - Moerkapelle 2     1592 2½ - 5½

Individuele uitslagen 6e ronde

          Ronde: 7
ma 08 apr De IJssel 2       1614 - HI Ambacht 2      1435 5  - 3
do 11 apr Sliedrecht 4      1290 - CSV 4             1380 2  - 6
vr 12 apr Overschie 3       1478 - SOF/DZP 2         1574 4  - 4
vr 12 apr Moerkapelle 2     1559 - Messemaker 1847 2 1558 4½ - 3½

Individuele uitslagen 7e ronde