Team 2

Rotterdamse Schaakbond (klasse 3a)

   Klasse 3A          N  Mp Bp  1  2  3  4  5  6  7  8
1. Erasmus 4          3  6  17½ x  4½ .  6  7  .  .  *
2. Barendr/IJ'monde 2 3  4  17  3½ x  .  .  .  *  6  7½
3. Overschie 4        4  4  16½ .  .  x  .  3½ 5  3  5
4. HZP Schiedam 2     3  4  13½ 2  .  .  x  4½ .  *  7
5. Dordrecht 6        4  4  13½ 1  .  4½ 3½ x  4½ .  .
6. Spijkenisse 4      3  2  13½ .  *  3  .  3½ x  7  .
7. HI Ambacht 2       3  2  8   .  2  5  *  .  1  x  .
8. WSV 3              3  0  4½  *  ½  3  1  .  .  .  x

Statistieken per speler na de 3e ronde

          Ronde: 1
ma 25 sep HZP Schiedam 2     1426 - Dordrecht 6        1381 4½ - 3½
ma 25 sep Erasmus 4          1656 - Barendr/IJ'monde 2 1653 4½ - 3½
di 26 sep HI Ambacht 2       1478 - Spijkenisse 4      1415 1  - 7
do 28 sep WSV 3              1461 - Overschie 4        1473 3  - 5

Individuele uitslagen 1e ronde

          Ronde: 2
ma 23 okt HZP Schiedam 2     1449 - Erasmus 4          1664 2  - 6
ma 23 okt Barendr/IJ'monde 2 1656 - WSV 3              1517 7½ - ½
di 24 okt Dordrecht 6        1463 - Spijkenisse 4      1401 4½ - 3½
vr 27 okt Overschie 4        1368 - HI Ambacht 2       1506 3  - 5

Individuele uitslagen 2e ronde

          Ronde: 3
ma 13 nov Erasmus 4          1659 - Dordrecht 6        1423 7  - 1
di 14 nov HI Ambacht 2       1485 - Barendr/IJ'monde 2 1681 2  - 6
do 16 nov WSV 3              1373 - HZP Schiedam 2     1444 1  - 7
vr 17 nov Spijkenisse 4      1401 - Overschie 4        1328 3  - 5

Individuele uitslagen 3e ronde

          Ronde: 4
ma 11 dec HZP Schiedam 2          - HI Ambacht 2               -
ma 11 dec Barendr/IJ'monde 2      - Spijkenisse 4              -
di 12 dec Dordrecht 6        1463 - Overschie 4        1473 4½ - 3½
ma 15 jan Erasmus 4               - WSV 3                      -

Individuele uitslagen 4e ronde

          Ronde: 5
di 30 jan HI Ambacht 2            - Erasmus 4                  -
do 01 feb WSV 3                   - Dordrecht 6                -
vr 02 feb Spijkenisse 4           - HZP Schiedam 2             -
vr 02 feb Overschie 4             - Barendr/IJ'monde 2         -

          Ronde: 6
ma 19 feb HZP Schiedam 2          - Overschie 4                -
ma 19 feb Erasmus 4               - Spijkenisse 4              -
di 20 feb Dordrecht 6             - Barendr/IJ'monde 2         -
do 22 feb WSV 3                   - HI Ambacht 2               -

          Ronde: 7
ma 19 mrt Barendr/IJ'monde 2      - HZP Schiedam 2             -
di 20 mrt HI Ambacht 2            - Dordrecht 6                -
vr 23 mrt Spijkenisse 4           - WSV 3                      -
vr 23 mrt Overschie 4             - Erasmus 4                  -