Team V1

Rotterdamse Schaakbond (divisie 2b)

   Viertallen 2B         N  Mp Bp  1  2  3  4  5  6  7
1. Charlois Europoort V2 6  10 15½ x  2  2  3  3  3  2½ Kampioen
2. Dordrecht V3          6  9  14  2  x  2  2½ 2  2½ 3
3. Maassluis V1          6  8  15½ 2  2  x  1½ 3½ 2½ 4
4. Ashtapada V1          6  8  14  1  1½ 2½ x  2½ 3½ 3
5. De Pionier V2         6  4  9½  1  2  ½  1½ x  2  2½
6. Shah Mata V1          6  2  8½  1  1½ 1½ ½  2  x  2
7. HI Ambacht V1         6  1  7   1½ 1  0  1  1½ 2  x


Statistieken per speler na de laatste ronde

          Ronde: 1
ma 30 okt Maassluis V1          1404 - Ashtapada V1          1295 1½ - 2½
do 02 nov De Pionier V2         1310 - HI Ambacht V1         1251 2½ - 1½
vr 03 nov Charlois Europoort V2 1446 - Dordrecht V3          1294 2  - 2
          Shah Mata V1 vrij

Individuele uitslagen 1e ronde

          Ronde: 2
di 21 nov Dordrecht V3          1294 - Maassluis V1          1449 2  - 2
di 21 nov HI Ambacht V1         1251 - Charlois Europoort V2 1446 1½ - 2½
di 21 nov Shah Mata V1          1203 - De Pionier V2         1323 2  - 2
          Ashtapada V1 vrij

Individuele uitslagen 2e ronde

          Ronde: 3
vr 08 dec Charlois Europoort V2 1446 - Shah Mata V1          1167 3  - 1
do 14 dec Ashtapada V1          1295 - Dordrecht V3          1294 1½ - 2½
ma 18 dec Maassluis V1          1406 - HI Ambacht V1         1177 4  - 0
          De Pionier V2 vrij

Individuele uitslagen 3e ronde

          Ronde: 4
di 06 feb HI Ambacht V1         1284 - Ashtapada V1          1295 1  - 3
di 06 feb Shah Mata V1          1251 - Maassluis V1          1458 1½ - 2½
do 08 feb De Pionier V2         1295 - Charlois Europoort V2 1446 1  - 3
          Dordrecht V3 vrij

Individuele uitslagen 4e ronde

          Ronde: 5
ma 05 mrt Maassluis V1          1390 - De Pionier V2         1305 3½ - ½
di 06 mrt Dordrecht V3          1303 - HI Ambacht V1         1215 3  - 1
do 08 mrt Ashtapada V1          1295 - Shah Mata V1          1203 3½ - ½
          Charlois Europoort V2 vrij

Individuele uitslagen 5e ronde

          Ronde: 6
di 03 apr Shah Mata V1          1203 - Dordrecht V3          1303 1½ - 2½
do 05 apr De Pionier V2         1295 - Ashtapada V1          1295 1½ - 2½
vr 06 apr Charlois Europoort V2 1457 - Maassluis V1          1380 2  - 2
          HI Ambacht V1 vrij

Individuele uitslagen 6e ronde

          Ronde: 7
di 24 apr Dordrecht V3          1303 - De Pionier V2         1310 2  - 2
di 24 apr HI Ambacht V1         1252 - Shah Mata V1          1203 2  - 2
do 26 apr Ashtapada V1          1286 - Charlois Europoort V2 1446 1  - 3
          Maassluis V1 vrij
 
Individuele uitslagen 7e ronde