Beker kampioenschap (2014-2015)

De beker kampioenschap is, net zoals bij voetbal een afvalronde, waarbij uiteindelijk een beker kampioen overblijft. Het leuke van de beker kampioenschap is dat de indeling geloot wordt, waardoor de spelers andere tegenstanders dan normaal kunnen treffen. Ieder jaar is het weer een verassing wie de trofee mag ophalen.

Finale

WitZwartUitslagSpeeldatum
Xander van Doorn-Klaas Bax1-026 mei

Halve finale

NrW.Nr. WitZwartUitslagSpeeldatum
1.2/1Aart Burggraaff-Xander van Doorn0-121 april
2.3/4Girair Hakopian-Klaas Bax0-131 maart

Kwart finale

NrW.Nr. WitZwartUitslagSpeeldatum
1.4/6Frank Plomp-Xander van Doorn0-13 februari
2.7/5John van Hest-Aart Burggraaff0-110 februari
3.1/2Lex van Asperen-Girair Hakopian0-110 februari
4.8/3Johan Kleinbloesem-Klaas Bax0-13 februari

Ronde 2

Nr W.Nr. WitZwartUitslagSpeeldatum
1.12/14Lex van Asperen-Rocky van der Werff1-0 (0.5-0.5 na terugtrekken Rocky)4 november
2.13/4 Girair Hakopian-Arie Hoogstad1-04 november
3.6/5 Klaas Bax-Manuel Rubio Perez1-0 (0-1 teruggedraaid ivm vakantie )4 november
4.7/9 Gerrit de Graaf-Frank Plomp0-1 (na barrage)25 november
5.8/3 Piet v/d Berg-Aart Burggraaff0-14 november
6.2/11 Fred Singewald-Xander van Doorn0-125 november
7.10/1 John van Hest-n.v.t.1-0
8.15/16Johan Kleinbloesem-n.v.t.1-0

Ronde 1

W.Nr. WitZwartUitslagSpeeldatum
1. -
2. Marie-Louise Steijn-Fred Singewald0-18 september
3. Aart Burggraaff-Chris Malais1-07 oktober
4. Arie Hoogstad-Roel Pruysen1-08 september
5. Manuel Rubio Perez-Henk Pasveer1-08 september
6. Hans Brekeman-Klaas Bax0-18 september
7. Hans Hameetman-Gerrit de Graaf0-18 september
8. Piet v/d Berg-Jan Hauwert1-08 september
9. Saro Giragousian-Frank Plomp0-18 september
10. Tjerk Busstra-John van Hest0-18 september
11. Xander van Doorn-Joop Meijer1-08 september
12. Lex van Asperen-Martijn van Wingerden1-08 september
13. Egbert Jan Peusken-Girair Hakopian0-1 (teruggetrokken)21 oktober
14. Rocky van der Werff-Jan van der Vlis1-021 oktober
15. Piet de Jonge-Johan Kleinbloesem0-18 september
16. -