H.I. Ambacht V1 verliest nipt van Krimpen a/d IJssel V3

Door Johan Kleinbloesem.

De gisterenavond gespeelde wedstrijd tussen H.I. Ambacht V1 en Krimpen a/d IJssel V3 werd met 1,5 – 2,5 verloren.

Ambacht begon goed met een fraaie winst van Eelco van Lerberghe op Peter de Weerd. De vreugde was echter niet van lange duur, Tjerk Busstra verliest van Theo Heukels. Om het spannend te houden werd aan bord 1 tussen Gerrit de Graaf en Evert Hoogervorst remise overeengekomen.

De beslissing moest derhalve vallen aan bord 3 waar Saro Giragousian het opnam tegen Charlie Szymanska. Saro stond een pion voor en had ruimschoots meer tijd overgehouden. De stelling leek remise. Maar op een gegeven moment raakte Saro het spoor naar de remise bijster en verloor.

De eindstand kwam hierdoor op 1,5 – 2,5. Ambacht V1 staat nu op de laatste plaats maar . . . . . er zijn nog 4 wedstrijden te gaan.