Gerrit laat Charles afdruipen!

Door Roel Pruysen.

Afgelopen dinsdag was het al weer de 23e ronde van dit schaakseizoen. Henk van Gemerden staat nog steeds bovenaan en heeft de afgelopen weken de aanvallen op zijn koppositie, door Charles Kuijpers en Frank Plomp , met verve afgeslagen.

Deze week won Henk zijn partij tegen Rocky van de Werff, terwijl Frank Plomp remise speelde tegen Chris Malais.

Gerrit de Graaf maakte het Charles dusdanig moeilijk, dat laatstgenoemde met een remise genoegen moest nemen en met de staart tussen de benen afdroop. Gerrit vierde zijn remise uitbundig aan de stamtafel met zijn vrienden Jan Hauwert en Roel Pruysen. 

John van Hest heeft zich geplaatst voor de halve finale van het bekertoernooi door een fraaie overwinning op Johan Kleinbloesem.

Zijn mogelijke tegenstanders in de halve finale zijn Hendrik Huijzer, Charles Kuijpers of Henk van Gemerden. Het beloven spannende halve finales te worden.